Korkunç trafik kazası… Ünlü aktris Anne Heche entübe edildi

Sunucu Ellen DeGeneres'in eski kız arkadaşı aktris Anne Heche, arabasını bir garaja sonra da bir apartman bloğuna çarptıktan sonra entübe edildi.

Korkunç trafik kazası… Ünlü aktris Anne Heche entübe edildi

53 yaşındaki aktris Anne Heche, Los Angeles, ABD’nin Mar Vista bölgesinde bir apartman kompleksinin garajına girerken mavi arabasını kullanıyordu.

Arabasını çarpan Heche’in, alevler içinde kaldıktan sonra itfaiyeciler tarafından ezilmiş enkazdan sürüklenerek çıkarıldığı kaydedildi.

Bir ambulansın arkasına toplanıp yakındaki bir yoğun bakım ünitesine götürülmeden önce sedyede kıvrandı.

Şok edici görüntülerde arabanın yanmış enkazı da yer alıyor.

BİR SAATTEN FAZLA SÜRDÜ

Daha önceki bir çekim, Heche’nin, bardaklıkta duran ve votka şişesi gibi görünen bir şeyle direksiyondaki ikinci kazadan önceki anlarını da gösteriyor.

Bir kapı kamerası tarafından çekilen video, aktrisin sahip olduğu aracın bir eve çarpmadan dakikalar önce bir Mar Vista sokağında hızla ilerlediğini ve kıvılcım çıkardığını gösteriyor.

Los Angeles İtfaiyesi, 59 itfaiyecinin “inatçı alevleri” söndürmesinin ve “araçta bulunan bir yetişkin kadını kurtarmasının” 65 dakika sürdüğünü söyledi.

Heche, itfaiyeciler tarafından sürüklenip ambulansla hastaneye götürüldü ve entübe edildi. Tedavisi devam ediyor.

 

Bir devir kapanıyor... Ellen DeGeneres'in programı 19 yıl sonra sona eriyor İlginizi Çekebilir Bir devir kapanıyor... Ellen DeGeneres'in programı 19 yıl sonra sona eriyor Maymun çiçeğine yakalanan kadın konuştu: 'Cinsel bir aktivitede bulunmadım' İlginizi Çekebilir Maymun çiçeğine yakalanan kadın konuştu: 'Cinsel bir aktivitede bulunmadım' Victoria Beckham: 'Kıvrımlı olunca tekrar seksi hissettim' İlginizi Çekebilir Victoria Beckham: 'Kıvrımlı olunca tekrar seksi hissettim'

 

Loading...