Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kpop erkek grubu The Rose, Türkiye’ye geliyor
Kpop erkek grubu The Rose, Türkiye’ye geliyor
MyMusicTaste’e hayranlar tarafından gelen yoğun talepler üzerine, Güney Koreli erkek grubu The Rose, Avrupa turnesinde 23 Şubat’da İstanbul, Uniq Glass Room’da konser verecek.
Kültür Sanat 25 Ocak 2018 - 19:05

MyMusicTaste tarafından sunulan The Rose 2018 Paint It Rose in Europe turu 16 Şubat'da Brüksel'de başlayacak olup Moskova, İstanbul, Londra ve Budapeşte'de devam edecek. Turnenin İstanbul ayağı ise 23 Ocak’ta Uniq Glass Room’da gerçekleşecek.

Grup, 2017 Ağustos'unda ‘Sorry' adlı albümle piyasaya çıktı ve benzersiz bir İngiliz pop tarzıyla Kpop alanında benzeri görülmemiş bir görünüm kazandı. Albüm çıktıktan hemen sonra bu çaylak grubun şarkıları Kore sokaklarında bir ‘indie' grup olarak dikkatleri çekti.

2. Single albümleri ‘Like We Used To' albümleri ile uluslararası alanda da dikkatleri üzerlerine çektiler. US iTunes Kpop Chart'da 4.sırayı aldı ve ayrıca Fransa, Rusya Almanya ve Belçika gibi 9 ülkede iTunes grafiklerinde yer aldılar.