Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Küçük Prens büyüleyecek
Küçük Prens büyüleyecek
Türkiye’nin ilk büyük yerli çocuk müzikali 'Küçük Prens' Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde izlenecek
Kültür Sanat 20 Nisan 2016 - 12:38

Yenimahalle Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Yenimahalleli çocuklar Fransız Yazar Saint Exupery'in dünyaca ünlü hikâyesinden sahneye uyarlanan Türkiye'nin ilk büyük yerli çocuk müzikali ‘Küçük Prens’ Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde izleyecek. 23 Nisan Cumartesi günü saat 17.00'da başlayacak olan organizasyonda, seyirciler ilk kez yerli bir tiyatro yapımında holografik sine müzikal ile karşılaşacak.

HOLOGRAFİK MÜZİKAL BÜYÜLEYECEK 

Alev Baymur'un yönettiği, Müzikleri Yücel Arzen'e ait olan oyunda yıldız çocuk oyuncularından Altın Kelebek Ödüllü Ata Berk Mutlu Küçük Prens'i canlandıracak. Altan Gördüm'ün hem sahne aldığı hem de oyuncu yönetmenliğini üstlendiği holografik müzikalde Özkan Uğur, Meltem Cumbul, Burak Kut, Erhan Yazıcıoğlu, Bülent Şakrak, Tamer Levent, Cihan Okan, Gökçe Eyüboğlu, Kerem Pilavcı, Alkış Peker, Funda Kılıç, Ayşegül İnci ve Yağız Eyüboğlu rol alacak.

CİHAN’da yer alan habere göre; Yenimahalle Belediyesi tarafından ücretsiz sahnelenecek müzikal, hayal etmekten vazgeçemeyenlere, unutulmaz bir akşam yaşatacak.