Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kültür-sanat rehberi
Kültür-sanat rehberi
Kültür Sanat 25 Şubat 2018 - 04:57

Kahkahaya davet

Lesli Karavil, TOY İzmir Ege Perla sahnesinde, izleyicileri kahkahaya davet ediyor. Teknoloji özürlü olmanın sancıları, yurt dışına kaçış planları, kadın olmanın zorlukları ve daha bir sürü hikayeyi en komik dille paylaşan Karavil'in gösterisi bugün 20.00'de başlayacak.

bulent-ortacgil-izmirde

Bülent Ortaçgil İzmir'de sahnede

Türkiye'de şehir müziğinin önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil, İzmir SoldOut Performance Hall sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendiriyor. Son olarak ‘Sen' albümünü çıkaran Ortaçgil, 28 Şubat Salı günü 22.00'de sahneye çıkacak.

pinhani-akdenize-indi

Pinhani Akdeniz'e indi

Sevilen grup Pinhani, Hatay'da Duvar Rock Bar sahnesinde dinleyicilerinin karşısına çıkacak. 12 yıl önce kurulan grup, klasikleşen şarkılarını seslendirecek.

erdal-besikcioglundan-marquis-de-sade-hayati

Erdal Beşikçioğlu'ndan Marquis de Sade hayatı

Edebiyatın en aykırı isimlerinden kabul edilen Marquis de Sade'ın hayatının bir bölümünü Tüy Kalemler ile Erdal Beşikçioğlu rejisi ve muhteşem oyunculuğuyla anlatıyor. Oyun, 27 ve 28 Şubat'ta Samsun Opera ve Bale Sahnesi'nde izleyicilerle buluşacak.

adamlar-baskentte-sahnede

Adamlar başkentte sahneye çıkıyor

Alternatif müziğin öne çıkan gruplarından Adamlar, Salı günü Ankara IF Performance Hall'de başkentli dinleyicileriyle buluşacak. Grubun performansı 21.00'de başlayacak.

ankarada-istanbul-muzigi

Ankara'da ‘İstanbul müziği'

Grubun tanımıyla ‘İstanbul müziği' topluluğu olan İncesaz, bugün Ankara MEB Şura Salonu'nda izleyiciyle buluşuyor. 20.30'da başlayacak konserde hem gruba ait hem de geleneksel şarkılar yorumlanacak.