Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kylie Minogue yeni albümle dönüyor: Dans ayakkabılarınızı hazırlayın!
Kylie Minogue yeni albümle dönüyor: Dans ayakkabılarınızı hazırlayın!
Kylie Minogue’dan müjde var. Yeni albüm geliyor. Kiss Me Once’tan sonra ‘Christmas’ çalışması ile müzik piyasasındaki yerini koruyan Minogue ‘Dancing’... ile geri dönüyor. ilk teklisi bu cuma piysalarda. Sırada yeni bir albüm var.
Kültür Sanat 17 Ocak 2018 - 10:46

Pop müziğin kraliçelerinden Kylie Minogue yeni albümle geliyor. Öncelikli olarak teklisini piyasaya çıkarmaya çalışan Minogue listeleri alt üst etmeye hazırlanıyor. İşte ayrıntılar…

‘DANS AYAKKABILARINIZI HAZIRLAYIN!

Geçtiğimiz gün Instagram hesaplarından duyuru yapan Minogue, 2014'ten sonra sessizliğini bozarak 14. albümüyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yeni albümünde daha farklı bir çizgi benimsese de ‘Kylie' çizgisinden kaymayacağını söylüyor. Çok uzun bir zaman önce, üzerinde çalıştığı albümünü ‘dans pistindeki Dolly Parton' olarak anlatan Minogue'un daha farklı bir yönde ilerlediği aşikar.

ALBÜM TARİHİ BELLİ DEĞİL ANCAK YAKINDA GELECEK!

Yeni teklisinde ‘ölüm' temasını ele alındığı söylenen, Kylie'nin meme kanseri ve farklı hikayeleri ele almış olması da olasılıklar arasında. Albüm henüz kesin bir yayın tarihine sahip değil, fakat sanatçı albümündeki parça isimlerini görücüye çıkardı bile.

kylie