Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
La La Land’ın yönetmeni dizi çekecek
La La Land’ın yönetmeni dizi çekecek
La La Land'la ödüllere doymayan genç yönetmen Damien Chazelle, televizyon dizisi The Eddy'nin yönetmenliğini üstlenecek. Chazelle'nin Neil Armstrong'u anlatan First Man isimli filmi de 2018'de gösterime girecek.
Kültür Sanat 28 Nisan 2017 - 12:03

Whiplash filmiyle adından söz ettiren, La La Land ile de başta Oscar olmak üzere tüm dünyada fırtınalar estiren 32 yaşındaki ABD’li yönetmen ve senarist Damien Chazelle, müzikal dram dizisi The Eddy’nin yönetmenlik koltuğuna oturmaya hazırlanıyor.

ARMSTRONG’U BEYAZPERDEYE TAŞIYOR

Hangi kanalda yayınlanacağı henüz belirsiz olan The Eddy, Paris'teki bir gece kulübünü ve kulübün müdavimlerinin kentle olan ilişkisi konu alacak. Ayrıca genç yönetmen, The Eddy’nin yanı sıra Neil Neil Armstrong’un biyografisi olan First Man isimli sinema filmi için de kolları sıvadı. La La Land’da birlikte çalıştığı Ryan Gosling'i başrolde oynatacak olan yönetmenin yeni filmi 2018’de gösterime girecek.