Sözcü Plus Giriş

LeMan 25. yaşını kutladı

Türkiye'nin uzun ömürlü mizah dergisi LeMan, 25. yaşını dün gece İstanbul'da kutladı

null
Güncellenme: 13:02, 10/02/2017
LeMan 25. yaşını kutladı

Sunuculuğunu Matmazel Coco’nun üstlendiği gecede ilk olarak 70’li yılların efsane Anadolu rock gruplarından Mavi Işıklar konser verirken, daha sonra sırasıyla 90’lı yılların pop yıldızlarından Deniz Arcak, ünlü gitarist Akın Eldes ve müzik grubu Luxus sahne aldı.

leman2

Daha önceden geceye katılacağı açıklanan şarkıcı Sıla ise ani rahatsızlığı nedeniyle organizasyonda yer almadı. Matmazel Coco, “Sevgili Sıla bu akşam hastaneye kaldırıldığı için aramızda olamadı maalesef. Normalde tam şu anda onu anons ediyor olacaktım. Lütfen hep beraber, kendi güzel, sesi güzel, yüreği güzel Sıla için söyleyelim” diyerek, ‘Aslan Gibi’ şarkısını seyirci ile birlikte seslendirdi.

fusd

Atilla Atalay’ın günümüze uyarladığı replikleri ile ‘Sıdıka’yı tekrar canlandıran usta oyuncular Füsun Demirel ve Hasibe Eren, izleyenleri kahkaya boğdu. Oyunun sonunda Hasibe Eren, Füsun Demirel ve Matmazel Coco’nun sahneden seyirci ile birlikte selfie çekti.

leman3

Oyuncu Defne Halman, Romina Özipekçi ve Barış Atay da sahneye çıkarak Leman’a destek olurken, gecenin sonunda Matmazel Coco, tüm LeMan çizerlerini sahneye davet ederek, 25’inci yıl pastasını kesti.

leman-son
Yayınlanma Tarihi:12:26,