Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leonardo Di Caprio yeni Joker mi?
Leonardo Di Caprio yeni Joker mi?
Jared Leto'nun canlandırdığı 'Joker' karakterinden pek de memnun olmayan Warner Bross, Martin Scorsese'nin yapımcılığında çekilecek Batman filminde Joker'i Leonardo DiCaprio'nun canlandırmasını istiyor. Şu an için sadece söylentiden ibaret olan haber gerçek mi olacak?
Kültür Sanat 5 Eylül 2017 - 09:14

Suicide Squad filmiyle ortaya çıkan ve Jared Leto tarafından canlandırılan Joker karakteri, DC hayranlarından büyük tepkiler almış ve kötü eleştirilere maruz kalmıştı. Scorsese’nin Joker için istediği oyuncu ise Leonardo DiCaprio’ymuş.

Görünüşe göre bu Joker profilini tek beğenmeyen izleyiciler ya da Batman serisinin hayranları değil. Çünkü Warner Bros.’un Martin Scorsese’nin yapımcı koltuğunda oturacağı yeni Batman filminde Leonardo DiCaprio tarafından canlandırılacak bir Joker karakteri istediği ortaya çıktı.

YENİ BATMAN Mİ GELİYOR?

Öncelikle böyle bir Batman filminin henüz yalnızca söylentilerden ibaret olduğunu söyleyelim. Zira DC ve Warner Bros.’un önünde henüz bir Batman filmi ile birlikte Suicide Squad 2 gibi yapımlar bulunuyor. Bu filmlerde Joker karakterini Jared Leto’nun canlandıracağı da biliniyor.

Zaten ortaya çıkan bu haberlere Jared Leto’nun da oldukça şaşırdığını ve sinirlendiğini belirtmemiz gerekiyor. Süper kahraman filmlerinde böyle bir kararın alındığı çok nadir görüldüğü için şimdilik Joker olarak Jared Leto’yu görmeye devam edeceğimizin altını çizelim.

Ayrıca Warner Bros.’un böyle bir filmin çekilmesini istemesi de yeterli değil. Projenin yapımcılığı için Martin Scorsese’yi ayarlamaları ve ardından da Joker karakterini kabul etmesi için Leonardo DiCaprio ile görüşmeleri gerekiyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.