Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mamut 2018 başvuruları başladı
Mamut 2018 başvuruları başladı
Önümüzdeki yıl Nisan ayında altıncı kez gerçekleştirilecek Mamut Art Project'e başvurular başladı. Yarışma, güncel sanatta yılın umut vadeden sanatçıları için bir keşif alanı olmayı hedefliyor.
Kültür Sanat 5 Kasım 2017 - 12:51

Nisan 2018'de, Akkök Holding sponsorluğunda gerçekleşecek 6. Mamut Art Project'e başvurular başladı. Yılın umut vaat eden sanatçıları için benzersiz bir keşif alanı olan Mamut Art Project'in 2018 jürisinde sanatçı Ayşe Erkmen, koleksiyoner Ayşe Umur, eleştirmen ve yazar Evrim Altuğ, Galeri Nev'in kurucusu Haldun Dostoğlu ve küratör Selen Ansen yer alıyor.

Mamut Art Project'in geçen yıl büyük ilgi gören ve Seyhan Musaoğlu ile Simge Burhanoğlu'nun küratörlüğünde hazırlanan Mamut Performans programı bu yıl da yeniliklerle devam edecek ve başvuruları Kasım ayında başlayacak.

MAMUT KEŞFEDİYOR

Bu yıl 19 bin sanatsever tarafından ziyaret edilen Mamut Art Project, gelecek yıl da Akkök Holding sponsorluğunda düzenlenecek ve 26-29 Nisan 2018 tarihleri arasında mekân ortağı KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek.

Etiketler