Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mariah Carey, Unuturum Elbet şarkısını İngilizce olarak yorumlamak istiyor
Mariah Carey, Unuturum Elbet şarkısını İngilizce olarak yorumlamak istiyor
ABD’li ünlü şarkıcı Mariah Carey, şarkıcı Harun Sürek’in Youtube’da 500 milyondan fazla dinlenen "Unuturum Elbet" adlı bestesini İngilizce olarak yorumlamak istiyor.
Kültür Sanat 4 Haziran 2020 - 09:10

Son günlerde dünya genelinde Youtube’da en çok cover yapılan şarkılar arasına giren ve 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından dinlenen Harun Sürek’in “Unuturum Elbet” eserine dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey talip oldu. Carey’nin şarkının kesinlikle yeni albümünde yer alması için Türk yapımcılarla irtibata geçtiği iddia ediliyor.

YOUTUBE’TA İLK KEZ

Türkiye'den bir eser ikinci defa Youtube genelinde bu kadar izlenmeye ulaştı. Şarkıcı Harun Sürek'in sözlerini yazıp ve bestelediği şarkıyı Türkiye'de ilk kez Rafet El Roman seslendirmişti. Şarkı son günlerde o kadar popüler hale geldi ki, özellikle ABD, Avrupa ve Ortadoğu'da “Unuturum Elbet” adlı şarkı ile ilgili Youtube'de her gün yeni bir cover yayınlanıyor. – İHA

.