Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio yeniden bir arada

Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio Apple TV+ filmi için bir araya geldi. Daha beraber çalıştıkları Killers of the Flower Moon izleyici ile buluşmadan ikili yeni bir proje için hazırlığa başladı bile.

Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio yeniden bir arada

David Grann’in kitabından uyarlanan, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun başrollerini paylaştığı Apple TV+ yapımı Killers of the Flower Moon henüz izleyici ile buluşmamışken Martin Scorsese’den yeni bir film haberi daha geldi.

Yine David Grann’in kitabından uyarlanacak filmde ünlü yönetmen, yeniden Leonardo DiCaprio ile çalışacak. The Wager: A Tile of Shipwreck, Mutiny and Murder isimli kitaptan uyarlanacak filmin Nisan 2023’te çıkması bekleniyor. 1740’larda geçen savaş gemisi Wager’ın kaptan ve mürettabatı bir kaza sonrası ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi verir.

Film henüz ön yapım aşamasında olduğundan, yakın zamanda vizyona girmesi beklenmiyor. Killers of the Flower Moon’un ise çekimleri 2021’de tamamladı ve 2023’te gösterime girmesi bekleniyor. Henüz tarihler netleşmese de yeni filmin ise 2024 veya 2025’te prömiyerinin yapılmayı hedefleniyor.

Leonardo DiCaprio'nun yeni filminden ilk kare geldi İlginizi Çekebilir Leonardo DiCaprio'nun yeni filminden ilk kare geldi Düello kızıştı: Tom Holland, Martin Scorsese'ye karşı çıkıyor İlginizi Çekebilir Düello kızıştı: Tom Holland, Martin Scorsese'ye karşı çıkıyor Leonardo DiCaprio ve Brezilya lideri Bolsonaro arasında kavga büyüyor İlginizi Çekebilir Leonardo DiCaprio ve Brezilya lideri Bolsonaro arasında kavga büyüyor
Loading...