Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmet Erdem’den yeni albüm müjdesi
Mehmet Erdem’den yeni albüm müjdesi
Mehmet Erdem, yeni albümünün kayıtlarına Haziran ayında başlayacaklarını belirterek, "Her şey planladığımız gibi giderse sonbahara yeni albümümüzü çıkarmış olacağız. Şimdilik çıkış tarihini Ekim ayı gibi belirledik" dedi.
Kültür Sanat 23 Nisan 2017 - 12:57

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında önceki gün Ataşehir’de bir alışveriş merkezinde düzenlenen konserde sevenleriyle bir araya gelen Mehmet Erdem, binlerce hayranının yoğun ilgisi eşliğinde şarkılarını seslendirdi. Repertuvarında Neşet Ertaş’ın şarkılarına sıkça yer veren Erdem, “Nar Tanesi” şarkısını seslendirirken usta sanatçıyı andı.

Konser görüntülerinden oluşan son klibi “Bir Elmanın İki Yarısı”nın başarısından oldukça memnun olan sanatçı, sonbaharda albüm çıkaracağını açıklayarak şunları söyledi:

“Son video klibimiz yayınlanalı birkaç hafta olmasına rağmen, çok iyi geri dönüşler alıyorum. Haziran ayında yeni albümümüzün kayıtlarına başlayacağız. Her şey planladığımız gibi giderse sonbahara yeni albümümüzü çıkarmış olacağız. Şimdilik çıkış tarihini Ekim ayı gibi belirledik.”