Melike Şahin’den yeni program: Diva Bebe Şov

Türkçe müziğin başarılı isimlerinden Melike Şahin, Diva Bebe Şov isimli bir programa başlıyor. Şahin, her programda bir konuğu ağırlayacak. Konsept ise gazniodaki bir eğlence havası gibi olacak.

Melike Şahin’den yeni program: Diva Bebe Şov

Son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan ve Kutiman ile birlikte yaptığı Sakla Beni şarkısı global zirvelerde listeleri zorlayan Melike Şahin, kendi hazırlayıp sunduğu Diva Bebe Şov programına başlıyor.

Kadıköy'de bulunan [mecra]'da 21 Nisan Pazar günü başlayacak olan şovun ilk konuğu müzisyen Deniz Tekin olacak. Programda müziğin iki önemli ismi düet de gerçekleştirecek.

GAZİNO KONSEPTİ

Diva Bebe Şov, Melike Şahin tarafından hazırlayıp sunulan, birbirinden eğlenceli bölümlerin yer aldığı ve gazinoda bir eğlence havasında kurgulanan program. [mecra]'da düzenlenecek olan bu özel şovda Melike Şahin'in her programda özel bir konuğu olacak. Her ay gerçekleşecek olan programda “Cins Sorular”, “Kaliteli Vakit”, “Gıybet Çeşmesi” alt bölümler de yer alacak. Program, özellikle 90'ların talk şov programlarını izleyebilmek için sabaha kadar uyanık kalan çocuklara hitap ediyor.