Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meltem Cumbul elini sıkmamıştı… O yönetmenin filminin galası Saray’da yapıldı!
Meltem Cumbul elini sıkmamıştı… O yönetmenin filminin galası Saray’da yapıldı!
Oyuncu Meltem Cumbul'un, Uluslararası Adana Film Festivali'nin ödül töreninde elini sıkmadığı yönetmen Semih Kaplanoğlu’nun son filmi 'Buğday'ın galası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'deki sarayında yapıldı.
Kültür Sanat 23 Kasım 2017 - 23:37

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, Buğday filminin galası Erdoğan’ın da katılımıyla Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

resimid_4248906

İlk kez bir Türk filminin galası, Erdoğan’ın sarayında gerçekleşti. Kaplanoğlu, Erdoğan’a olan yakınlığı ve iftar davetlerine katılımıyla biliniyor.

resimid_4248899

MELTEM CUMBUL ÖDÜL TÖRENİNDE ELİNİ SIKMAMIŞTI

Oyuncu Meltem Cumbul, Uluslararası Adana Film Festivali’nin ödül töreninde Semih Kaplanoğlu'nun elini sıkmamış, “Eşitler arası bir selamlaşma ve yakınlaşma ritüeli olan el sıkışmayı; kendinden olmayanları ötekileştirenle, fakiri zengine böldürenle, güçlüleri tutup zayıfları hor görenle yapmayı reddediyorum. Yüreğime ve sevgiye düşman olanla, gözlerim ve ellerim dost olamaz” demişti.

resimid_4248904
Son güncelleme: 23:46 - 23.11.2017