Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mercan Dede ve Devrim Erbil, Ramart Platform’da
Mercan Dede ve Devrim Erbil, Ramart Platform’da
Ramart Platform, geçmişin bilinciyle sanatta günceli yakalamak adına 22 ülkeden, farklı disiplin ve jenerasyondan 99 sanatçıyı 5-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul, Türk ve İslam Eserleri Müzesinde bir araya getiriyor.
Kültür Sanat 1 Mayıs 2019 - 09:16

Sergi kapsamında gerçekleştirilen söyleşiler dizisi Deneyim Aktarım Platformu’nun ilki 6 Mayıs Pazartesi akşamı, saat 17:00'de Mercan Dede'yi ağırlayacak. Türk ve İslam Eserleri Müzesi Hipodrom'da gerçekleşecek söyleşide; sanatı yaşamından ayrı bir kategori olarak görmeyen Mercan Dede, hem müzik hem de görsel sanatlar alanındaki eserlerini anlatacak.

Deneyim Aktarımları Platformu 7 Mayıs Salı akşamı, saat 17:00'de de Hikmet Barutçugil ile Reza Hemattirad'ı sanat sohbetlerinde sergi ziyaretçileriyle buluşturacak. Barutçugil ve Hemattirad söyleşide Ebrunun Dinamizmini yorumlayacak.

DEVRİM ERBİL DE DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAK

Devrim Erbil de 8 Mayıs Çarşamba akşamı, saat 17:00'de, Türk ve İslam Eserleri Müzesi Hipodrom'da Deneyim Aktarımları Platformu'nun konuğu olarak izlerini sürdüğü kültürün ve sanatının üzerine deneyimlerini paylaşacak.

Deneyim Aktarım Platformu, 9 ve 10 Mayıs'ta da sergiye katılan sanatçıların katılımları ile sürecek.

Son güncelleme: 16:22 - 01.05.2019