Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metallica yeni albümüyle geliyor
Metallica yeni albümüyle geliyor
Dünyaca ünlü, efsanevi rock grubu Metallica, “Hardwired… To Self-Destruct” adlı albümlerinin, 18 Kasım’da piyasaya çıkacağını açıkladı
Kültür Sanat 19 Ağustos 2016 - 12:44

Metallica'nın 18 Kasım'da piyasaya sürülecek ‘Hardwired… To Self-Destruct' isimli albümünün ilk şarkısı ‘Hardwired' yayınlandı.

Son albümü “Death Magnetic”i 2008 yılında çıkaran grup, yeni albümlerinden “Hardwired” şarkısının videosu yayınlanırken, 11. stüdyo çalışmaları olan albüm için “Yolculuğumuzun bir sonraki aşaması” ifadesini kullandı.

Grubun kurucusu ve bateristi Lars Ulrich, Nisan ayında yaptığı açıklamada yeni albümleri için “Neredeyse bitti sayılır. Yapılması gereken birtakım başka işler var. Bugünlerde Metallica'da olmak, sadece bir albüm yapmaktan ibaret değil. Bir sürü farklı şey var ve bir yandan onları da halletmemiz gerekiyor. Diğer işler tamamen bittiğinde albüm üzerinde çalışıyor. Açıkçası bunu seviyoruz. Sadece albüm, turne, albüm, turne olmaması hoşumuza gidiyor. Kısacası sürekli yapacak bir şeyler oluyor ama bir yandan albüm de bitmek üzere” diye konuşmuştu.