Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metallica’nın solisti James Hetfield seri katil filminde oyuncu oluyor!
Metallica’nın solisti James Hetfield seri katil filminde oyuncu oluyor!
Dünyaca ünlü heavy metal grubu Metallica’nın solisti James Hetfield Amerika’nın ünlü seri katili Ted Bundy’nin yaşam hikayesini anlatacak olan seri katil filminde oyuncu oluyor! Metal müziğin ikonlarından Hetfield, heavy metal sahnesindeki başarısını beya perdeye taşımak için oyuncu oldu. Haber Metallica'nın resmi sitesinden de paylaşıldı.
Kültür Sanat 14 Şubat 2018 - 09:01

Ted Bundy'nin hayat öyküsüne odaklanacak “Extremely Wicked, Shockingly Evil, And Vile” isimli filmde, James Hetfield da yer alacak. Hetfield filmde Bob Hayward isimli bir polis memurunu canlandıırken görülüyor. İşte ayrıntılar…

Yapılan açıklamaya göre, James Hetfield filmde Bob Hayward isimli polisi canlandıracak. Bu polis, seri katil Ted Bundy'yi 1975 yılında tutuklayan polis memuru. Çok kuytu köşe bir rol değil, büyük ihtimal başrol veya en kötü ihtimal yardımcı rol olarak Papa Het'i bu filmde izleyeceğiz.

james

Filmin yönetmenliğini Joe Berlinger yapacak. Bu yönetmen daha önce Metallica'nın Some Kind Of Monster belgeselinin de yönetmen ve prodüktörü olarak karşımıza çıkmıştı.

Filmde Ted Bundy rolünü Zac Efron canlandıracak, seri katilin uzun süreli sevgilisi rolünde ise Lily Collins'i seyredeceğiz.