Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Münir Özkul olmasaydı bu film de olmazdı
Münir Özkul olmasaydı bu film de olmazdı
‘Arif V 216’ filminin oyuncuları, Akasya AVM’de seyirciyle bir araya geldi.
Kültür Sanat 7 Ocak 2018 - 00:30

21.00 seansından hemen önce Akasya'nın içinde misafirlerle kısa bir söyleşi gerçekleştiren ekip, GORA'dan tam 15 yıl sonra yeni bir filme imza atmış olmanın heyecanı içinde olduklarını belirtti. Söyleşinin ardından kalabalık kadro, sinema salonlarına sürpriz bir ziyarette bulundu. Filmin başlamasını beklerken karşılarında birden film ekibini bulan izleyiciler, ekibi dakikalarca alkışladı.
arif-2

“MÜNİR ÖZKUL OLMASAYDI BU FİLM DE OLMAZDI”

Sinema salonunda seyircilerin sorularını da yanıtlayan Cem Yılmaz “Ozan ne zaman oynadığı roller sebebiyle genç kadınların ilgi odağı olsa, elimde beyaz pudra ile kapısını çalıyorum ve ona bir robot rolü yazıyorum” diyerek hem izleyicileri hem de film ekibini kahkahaya boğdu. Dakikalarca ayakta alkışlanan ekipten Ozan Güven salondan ayrılmadan evvel “ Bugün burada olmaktan, sizler için film yapabiliyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ancak bugün Münir Özkul'u kaybettik. Bilmenizi isterim ki, Münir Özkul olmasaydı ne biz olurduk ne de bu film” dedi.

arif

SEYİRCİLERLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ…

Seyircilerin yoğun ilgisini geri çevirmeyen film ekibi izleyicilerle fotoğraf çektirdi.

Son güncelleme: 07:21 - 07.01.2018