Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Munir Özkul’un cenazesi ne zaman, hangi camiden kaldırılacak?
Munir Özkul’un cenazesi ne zaman, hangi camiden kaldırılacak?
Munir Özkul'un kızı Güner Özkul cenaze töreni ile ilgili açıklmalarda bulundu. Peki Munir Özkul'un cenazesi ne zaman, hangi camide kaldırılacak?
Kültür Sanat 5 Ocak 2018 - 17:55

Sabah saatlerinde hayatını kaybeden usta oyuncu Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, babasının Pazar günü son yolculuğuna uğurlanacağını söyledi.

Pazar günü tören düzenleneceğini söyleyen Minür Özkul’un kızı Güner  Özkul, ” Zaten biliyorsunuz uzun bir süreçti. Defalarca asılsız haberlerle bugüne hazırlanmış olduk. Sayın Beyoğlu Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan tedavi sürecinde bizi hiç yalnız bırakmadı. Tedavinin her anında yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Defin sürecinde de kendileri yanımızda. Hepimizin başı sağolsun. Büyük bir ihtimalle Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilecek.  Büyük ihtimalle Pazar günü Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde bir tören düzenlenecek.  Daha sonra Teşvikiye Camii’nden uğurlayacağız” dedi.İHA