Munzur Doğa ve Kültür Festivali corona virüsü nedeniyle ertelendi

Tunceli'de, 29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında yapılması planlanan Munzur Doğa ve Kültür Festivali, corona virüsü nedeniyle ertelendi.

Munzur Doğa ve Kültür Festivali corona virüsü nedeniyle ertelendi

Tunceli’ de düzenlenen Munzur Doğa ve Kültür Festivali’nin, bu yıl corona virüsü salgını nedeniyle yapılmayacağı duyuruldu.

29 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında yapılması planlanan festivalin ertelenmesine ilişkin Munzur Doğa ve Kültür Festivali Tertip Komitesi adına açıklama yapan Ali Mükan, festivalin 2022 yılına ertelenmesine karar verildiğini belirtti.

MUTASYONLU VİRÜS DETAYI

Mükan, “Komisyon tarafından yapılan değerlendirme ve kamuoyundan gelen öneriler ile açıklamalar neticesinde mutasyonlu virüs vakalarının en çok görüldüğü iller sıralamasında ilimizin ön sıralarda olması, oluşacak geniş kalabalıkların genel halk sağlığını tehdit eder boyuta ulaşma ihtimali gözetilerek yeni bir değerlendirme yapılmış ve 20’nci Munzur Kültür ve Doğa Festivali daha coşkulu ve amacına uygun olarak yapılmak üzere bir sonraki yıla ertelenmiştir” dedi. DHA

Corona vakaları hızla artarken İstanbul'da korkutan kalabalık! Tıklım tıklım doldu İlginizi Çekebilir Corona vakaları hızla artarken İstanbul'da korkutan kalabalık! Tıklım tıklım doldu Tabip Odası Başkanı: Bayramdan sonra COVID-19 ve Delta varyantı inanılmaz şekilde artacak İlginizi Çekebilir Tabip Odası Başkanı: Bayramdan sonra COVID-19 ve Delta varyantı inanılmaz şekilde artacak