Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müzik ve mizah bir arada! Salut Salon Kızları geliyor…
Müzik ve mizah bir arada! Salut Salon Kızları geliyor…
Geçtiğimiz yıl Ankara ve İstanbul'da kapalı gişe konser yapan, müziği mizahla buluşturan grup Salut Salon, yeniden Türkiye'ye geliyor. 
Kültür Sanat 20 Mart 2018 - 16:00

Angelika Bachmann, Iris Siegfried, Anne-Monika von Twardowski ve Sonja Lena Schmid isimlerindeki iki kemancı, bir çellist ve bir piyanistten oluşan klasik müzik dünyası içinde benzersiz bir görsel ve işitsel şov sunan Salut Salon, yeni repertuarıyla, 27 Nisan'da yeniden Ankara’ya MEB Şura Salonu’na ve 29 Nisan'da ilk kez Mersin'e, Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne geliyor.

salutsalon-bulten2İZ BIRAKMIŞ ESERLER

Müzik tarihinde iz bırakmış, dinlenmesi en keyifli şarkıları repertuarlarına ekleyen grup, Vivaldi’den Bach’a, Rachmaninov’dan Piazzola’ya kadar esintiler sunacak. Şarkılara yaptıkları düzenlemeler ile dinleyiciler üzerinde büyük bir etki yaratırlarken, Marilyn Monroe ve Herbert Grönemeyer gibi pop tarihinin en sevilen isimlerinden eserleri de sahnede sunacaklar.

Son güncelleme: 17:48 - 20.03.2018