Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Narcos: Mexico’nun ilk görüntüleri paylaşıldı
Narcos: Mexico’nun ilk görüntüleri paylaşıldı
Netflix, başrollerinde Michael Peña ve Diego Luna’ın yer aldığı Narcos: Mexico'nun ilk görüntülerini paylaştı
Kültür Sanat 18 Temmuz 2018 - 18:24

‘Narcos: Mexico’ yakın zamanda gösterime girecek. Geçtiğimiz yıl ilk üç sezonuna ev sahipliği yapan Kolombiya topraklarına veda eden Narcos, ‘Narcos: Mexico’ ile rotayı Meksika'ya çeviriyor. Meksika'daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizi, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor.

YILLARCA SÜRECEK BİR SAVAŞ

1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

narcos-mexico2