Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Naşide Göktürk toprağa verilecek
Naşide Göktürk toprağa verilecek
Besteci ve yorumcu Naşide Göktürk hayatını kaybetti
Kültür Sanat 31 Ağustos 2016 - 10:56

Kanser tedavisi gören 51 yaşındaki besteci ve yorumcu Naşide Göktürk, yaşamını yitirdi.

naside

Bir süredir kanser tedavisi gören 51 yaşındaki şair, söz yazarı, besteci, yorumcu Naşide Göktürk hayatını kaybetti. Göktürk’ün cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bodrum Bitez Adliye Camisi’nden kaldırılacak.

Göktürk, şubat ayında stüdyodaki albüm çalışmaları sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Kanser tedavisi gören Göktürk’ün hastalığın dördüncü ve son evresinde olduğu öğrenilmişti.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Onkoloji Merkezi Sorumlu Hekimi Tıbbi Onkolog Dr. Hilmi Ege, “Yaklaşık 1 yıl önce akciğer kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan Naşide Göktürk, hastanemize genel durumundaki bozukluk nedeniyle geldi. İleri evre kanser hastalığıyla mücadele eden değerli sanatçımız Naşide Göktürk'ü, yapılan tüm müdahalelere rağmen maalesef ki kaybettik. Tüm sevenleri gibi bizler de değerli sanatçımızın vefatı nedeniyle büyük üzüntü duyduğumuzu ifade eder, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz” dedi.