Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neil Patrick Harris Matrix 4’ün kadrosuna dahil oldu
Neil Patrick Harris Matrix 4’ün kadrosuna dahil oldu
Vizyona girdiği dönem adeta bir fenomene dönüşen Matrix serisinin devam filmi için Warner Bros. çalışmalara başladığını açıklamıştı. Serinin dördüncü filmi yavaş yavaş şekillenirken, kadroya Nail Patrick Harris dahil oldu.
Kültür Sanat 16 Ekim 2019 - 11:32

How I Met Your Mother, A Series of Unfortunate Events gibi dizilerin yıldız oyuncusu Neil Patrick Harris, Matrix 4’ün kadrosuna dahil oldu. Yine Keanu Reeves ve Carrie-Ann Moss’un başrollerinde olacağı devam filminde Harris’in hangi karakteri canlandıracağı Warner Bros. tarafından henüz bildirilmedi.MORPHEUS’UN GENÇLİĞİNİ CANLANDIRABİLİR

Yayılan söylentilere göre Harris, Morpheus’un gençliğini canlandıracak. Serinin önceki filmlerinde Morpheus karakterini canlandıran Laurence Fishburne’un kadroya dahil edilip edilmeyeceği henüz açıklanmadı.

Ağustos ayında resmi olarak Matrix’in devam filminin çekileceği haberi filmin hayranları tarafından coşkuyla karşılanmıştı. Matrix 4’te başrolleri yine Keanu Reeves ve Carrie-Ann Moss paylaşacak. Film Warner Bros. ve Village Roadshow Pictures ortaklığında çekilecek ve yönetmen koltuğunda yine Wachowski kardeşler oturacak. Matrix 4’ün çekimlerine ne zaman başlanacağı ve ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.

Son güncelleme: 11:33 - 16.10.2019