Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nejat İşler İstanbul Film Festivali’nden çekildi!
Nejat İşler İstanbul Film Festivali’nden çekildi!
Daha önce 36. İstanbul Film Festivali Altın Lale Ulusal Yarışma jürisinde yer alacağı açıklanan Nejat İşler'in, jüri üyeliği görevinden ayrıldığı açıklandı.
Kültür Sanat 13 Nisan 2017 - 17:17

Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde arkadaşıyla Asmalımescit'teki bir külupteydi. Güzel başlayan ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlence tatsız bitti. İşler alt kata yöneldiği sırada merdivenlerde sırtüstü düştü. Çektiği acıdan dolayı düştüğü yerden kalkamayan oyuncu, arkadaşları tarafından bir masaya yatırıldı ve buz kompresi yapıldı. Ancak bu çaba sonuç vermedi, herhangi bir düzelme olmadı. Bu olayın ardından belinin sakatlandığı öğrenilen ünlü oyuncunun, sağlık nedenleri dolayısıyla 36. İstanbul Film Festivali Altın Lale Ulusal Yarışma jüriliğinden de ayrıldı açıklandı.

İKSV’den yapılan açıklamada şöyle denildi: “Nejat İşler sağlık sorunları nedeniyle Ulusal Altın Lale Yarışması jüri üyeliğinden ayrılmak zorunda kalmıştır. İşler'e bu güne kadarki desteği için teşekkür eder, acil şifalar dileriz.”