Sözcü Plus Giriş

Nergis Kumbasar teşhisi koydu: Senaryolar sıkıntılı, taklit bitmeli!

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar, Türk dizi sektöründeki senaryo sıkıntısına değinerek, "Taklit olayını bitirmemiz gerekiyor. Her şeyi çok hızlı tüketiyoruz" dedi. 

null
Güncellenme: 16:18, 10/11/2017
Nergis Kumbasar teşhisi koydu: Senaryolar sıkıntılı, taklit bitmeli!

MAG'a açıklama yapan Kumbasar, oyunculuğunu geliştirmesinde Haluk Bilginer, Ahmet Mümtaz Taylan ve Levent Ülger gibi isimlerin çok etkili olduğunu söyledi.

Oyunculuğun zorluklarına değinen Kumbasar, “Oyunculuk çok geniş bir kavram. Bu sektörde emin adımlarla ilerlemek altın kural. Camiada sonradan unutulan çok isim var. Amaç, vurgun yapmak olmamalı. Doğru yönlendirme ve adımlarla ilerlenmeli” dedi.

‘HER ŞEYİ HIZLI TÜKETİYORUZ’

Türk dizilerini değerlendiren ünlü isim, senaryo sıkıntısına değindi: “Kendim de senaryo yazdığım için şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Türk dizilerinde senaryo sıkıntısı var. Taklit olayını bitirmemiz gerekiyor. Her şeyi çok hızlı tüketiyoruz.”

‘ŞİMDİ HERKES KARDASHIAN!’

Mankenlik yaptığı dönemde Milli Eğitim Bakanlığı'ndan mankenlik diploması aldığını hatırlatan Kumbasar, “Giyim tarzımız şimdiki gibi standartları olan bir durumda değil gayet doğaldı. Şimdi herkes bakımlı, herkes Kim Kardashian” açıklamasını yaptı.