Sözcü Plus Giriş

Netflix’e rakip geldi! Amazon Prime artık Türkiye’de…

Amazon Prime, Türkiye'de faaliyete başladı. Amazon Prime Video ile birlikte online yayın platformu Netflix'e güçlü bir rakip de ülkemizde faaliyet göstermeye başladı.

Güncellenme: 12:52, 15/09/2020
Netflix’e rakip geldi! Amazon Prime artık Türkiye’de…

E-ticaret devi Amazon, bundan 2 yıl önce Türkiye pazarına girmişti. Amazon Prime da bugün itibarıyla Türkiye’de faaliyete başladı. Platformun aylık ücretinin 7,90 olduğu, ilk ay ise ücretsiz olduğu açıklandı. Amazon Prime, şu hizmetleri verecek:

Bedava ve hızlı kargo: Bu hizmet ile elektronik ürünler, bilgisayarlar, kitap, moda, ev ve mutfak ürünlerinde geçerli üründe bedava ve hızlı kargo hizmeti mevcut.

Prime Video: Netflix’e rakip olacak Prime Video’da Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens, Modern Love ve The Marvelous Mrs. Maisel gibi orijinal diziler yer alıyor. Ayrıca All or Nothing: Manchester City, Steven Gerrard's Make Us Dream ve El Corazón de Sergio Ramos gibi spor belgeselleri ve The Upside, The Aeronauts gibi Amazon yapımı filmler de izlenebilecek.

Prime Gaming: League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar ve oyun içi içeriklere erişim sağlanacak. Bunun yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv kanalı aboneliği verilecek.

İlginizi ÇekebilirNetflix'in bazı dizi ve filmleri ücretsiz izlenebilecekNetflix'in bazı dizi ve filmleri ücretsiz izlenebilecek
Yayınlanma Tarihi:11:06,