Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Netflix’ten Stranger Things müjdesi
Netflix’ten Stranger Things müjdesi
Fenomen dizi Stranger Things'in dördüncü sezonu Netflix tarafından onaylandı. Duffer Kardeşler, Netflix için önümüzdeki yıllarda çekilecek birçok dizi ve filmin yapımını üstlenecek.
Kültür Sanat 1 Ekim 2019 - 12:16

Netflix’in Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos, Stranger Things’in dördüncü sezonu ile ilgili bir açıklama yaparak, “Duffer Kardeşler, Stranger Things ile dünyanın dört bir yanından izleyicileri büyüledi. İlişkilerimizi güçlendirerek, hayal güçlerini ortaya koyacakları yeni dizi ve filmleri üyelerimizin beğenisine sunacağımız için son derece heyecanlıyız. Duffer Kardeşler'in ‘The Upside Down’ dünyasının dışına çıktıklarında neler yapabileceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Duffer Kardeşler de Netflix ile olan yaptıkları işbirliğinin kendilerini çok heyecanlandırdığını belirterek, şöyle dedi:

“Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright ve Matt Thunell bize ve dizimize bir şans verdi ve bu şans hayatımızı sonsuza dek değiştirdi. Tüm Netflix ekibi ilk toplantımızdan Stranger Things 3’ün lansmanına kadar her adımda bize destek oldu ve yaratıcı süreçlerde bize hayalimizdeki özgürlüğü tanıdı. Birlikte daha fazla hikaye anlatmak için sabırsızlanıyoruz. Elbette, ilk önce Hawkins’e dönüş yolculuğuyla başlayacağız!”

 

Son güncelleme: 13:29 - 01.10.2019
Etiketler