Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nick Cave kendisine hayran bıraktı
Nick Cave kendisine hayran bıraktı
Avustralyalı rock müzisyeni, şarkı, kitap ve senaryo yazarı Nick Cave, dün akşam KüçükÇiftlik Park'ta kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir konser yaşattı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Kültür Sanat 11 Temmuz 2018 - 13:21

Efsane isim Nick Cave, 17 yıl sonra yeniden İstanbul’da hayranlarıyla bir araya geldi. 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta sahne alan Cave’e ilgi yoğundu. Konserde aralarında ‘Do You Love Me?’, ‘The Weeping Song’, ‘Red Right Hand’ ve ‘Stagger Lee’nin bulunduğu birçok parçayı seslendiren Cave, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir konser yaşattı.

AŞKLARI BELGELENDİ

Oyuncu Bade İşçil'den (35), 2016'da boşanan iş insanı Malkoç Süalp (50), kendisinden 13 yaş büyük olan sosyetik isim Güllü Aybar (63) ile aşk yaşadıklarına dair dedikodular çıkmıştı.Bade İşçil'den boşandıktan sonra adeta gözlerden kaybolan Malkoç Sualp sosyetik sevgilisi Güllü Aybar ile birlikte ilk kez objektiflere yakalandı. Sevgililer Küçük Çiftlik Parkı'nda İstanbul Caz Festivali'nin 25. Yılına özel olarak düzenlenen Nick Cave konserine izlemeye geldi. Konser girişinde görüntülenen sevgililer, önce şaşırıp panikleseler de daha sonra objektiflere tebessüm ederek konser alanına giriş yaptılar.

gullu-aybarmalkoc-sualp-1
Malkoç Süalp, Mayıs 2013'te evlendiği oyuncu Bade İşçil'den (35) Haziran 2016'da olaylı bir şekilde boşanmıştı. Sosyetenin en ‘havalı' isimleri arasında yer alan Güllü Aybar ise 1970'li yıllarda 7 yıl birlikte olduğu şarkıcı İlhan İrem'di. 1981'de evlendiği oğlu Mehmet'in babası Hakan Behlil'den ise 1986'da boşandı. Güllü Aybar daha sonra kendisinden 10 yaş küçük Menderes Utku, ardından da 15 yaş küçük eski basketçi Murat Evliyaoğlu ile flört etti. Güllü Aybar'ın son sevgilisi yaşıtı Mimar Akın Nalça'ydı.

BOYNER AİLESİNE YABANCI DAMAT

Cem Boyner'in kızı Elif Boyner,önceki akşam kız kardeşi ve erkek arkadaşıyla birlikte Nick Cave konserini izlemeye gelenler arasındaydı.Yabancı sevgilisiyle kimseye aldırış etmeden samimi görüntüler sergileyen Elif Boyner, flaşların patladığını görünce önce şaşırdı sonra kız kardeşi Elif Boyner'le birlikte gazetecilere poz verdi.Yabancı erkek arkadaşı ise patlayan flaşlardan dolayı rahatsız olup Elif Boyner'le birlikte çekilen görüntülerin silinmesini istese de başarılı olamadı.

HEYECAN DORUKTA

Konsere sevgilisi İlay Erkök ile birlikte gelen şarkıcı ve oyuncu Keremcem, “Büyük hayranı olduğum Nick Cave'i izleyeceğimden dolayı çok heyecanlıyım”dedi.

nickcave-aa2
Son güncelleme: 14:12 - 11.07.2018