Nihat Odabaşı’ndan Ziynet Sali’ye: “Gel, evlenelim…”

Fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nın Ziynet Sali'ye esprili bir üslupla, "Gel evlenelim" demesi şaşkınlık yarattı...

Nihat Odabaşı’ndan Ziynet Sali’ye: “Gel, evlenelim…”

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali ve başarılı müzisyen Gökhan Tepe, Günay Restaurant Sahnesi'ndeydi. İkili, sahnede sevilen şarkılarını seslendirdi. Sevilen parçalarından ‘Deli Divanenim' şarkısı ile sevenlerini selamlayan Ziynet Sali, enerjisiyle dikkat çekti.

Programının sonlarına doğru sahneden sevenlerine “Aranızda bekar olan var mı? “diyerek seslenen Ziynet Sali’ye en kuvvetli cevap yakın arkadaşı Nihat Odabaşı’dan geldi. Dayanamayıp kendini sahneye atarak “Ben bekarım” diyen Odabaşı herkesi tebessüm ettirdi. Yakın dostunun bu sözlerine tebessüm ederek “Ee bende bekarım. Ne yapalım?” sözleri ile karşılık veren Ziynet Sali, Odabaşı’dan aldığı yanıtla şaşkınlığa uğradı. Odabaşı, esprili bir üslupla Sali’ye “Madem bekarsın gel evlenelim o zaman” dedi.

gokhan-tepe-ziynet-sali-1
‘MÜSLÜM BABA’YI DA ANDILAR

Gecenin ikinci yarısında sahneye Gökhan Tepe çıktı. Tepe'yi eşi Aylin, annesi Sema Tepe’de bu özel gecede yalnız bırakmadı. Sahnede Ziynet Sali ile Müslüm Gürses'in unutulmaz eserlerinden “Tanrı İstemezse” isimli şarkıya düet yapan ikili, büyük alkış aldı. Gökhan Tepe duygularını, “Yıllar geçse de aynı sevgi ve saygıyla hatırlayacağımız Müslüm Babayı da bu vesile ile anmış olduk” sözleri ile dile getirirken, Ziynet Sali ise “Yeri asla dolmayacak bir usta. Herkes şarkı söyleyebilir ama herkes Müslüm Baba gibi şarkı söyleyemez. Ruhu şad olsun” dedi.