O mekanda ilk kez Edis konser verecek

Genç şarkıcı Edis, Vodafone FreeZone Stüdyo’daki ilk canlı konsere imza atmaya hazırlanıyor. Edis'e sahnede Fatma Turgut ve Ozan Çolakoğlu eşlik edecek.

O mekanda ilk kez Edis konser verecek

Vodafone Arena’da açılan Vodafone FreeZone Stüdyo’daki ilk canlı konser 13 Aralık'ta gerçekleştirilecek. Türk pop müziğinin genç kuşak temsilcilerinden Edis'in sahne alacağı, Fatma Turgut ve Ozan Çolakoğlu'nun ise düet performanslarıyla konuk olacağı konserde başarılı YouTuber Berkcan Güven de moderatör olarak yer alacak.

Türkiye'nin 81 ilinden gençler, 13 Aralık Çarşamba günü saat 19.30 'da başlayacak konseri Vodafone FreeZone Stüdyo web sitesi ve YouTube kanalı üzerinden, ister cep telefonlarından, ister bilgisayarlarından, isterlerse tabletlerinden canlı olarak ve ücretsiz izleyebilecek. Ayrıca, sanatçılarla etkileşime geçerek uçtan uca dijital konser deneyimi yaşayabilecek.

Toplam 110 metrekare alana kurulan Vodafone FreeZone Stüdyo, ses mühendislerinin çalışabileceği bir kontrol odasının yanı sıra özel etkinlikler için oturma düzenine de sahip bulunuyor. Canlı performans ve video yayın platformu gibi ihtiyaçlara da yanıt verecek şekilde tasarlanan kayıt odasında, dünyadaki benzerlerinden farklı olarak bir sahne platformu yer alıyor. Normal kayıt formunda 16 müzisyenin aynı anda icrasına imkân tanıyan kayıt odası, oturarak 30, ayakta 50 kişilik seyirci kapasitesi sunuyor.

O Ses Türkiye birincisi Dodan'dan ilk single: 'Yoksun' İlginizi Çekebilir O Ses Türkiye birincisi Dodan'dan ilk single: 'Yoksun'