Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oceans of Noise yeni EP’sini tanıtacak
Oceans of Noise yeni EP’sini tanıtacak
Massive Attack'ın ünlü "Teardrop" şarkısının yeni bir versiyonunun da bulunduğu 5 şarkılık 2. EP'leri 'Not Safe'i Studio G.'de Grammy adaylığına sahip ünlü prodüktör Joel Hamilton ile kaydeden Oceans of Noise, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Grup bu EP'nin tanıtım konseri için, 6 Kasım akşamı Babylon'da sahne alacak.
Kültür Sanat 5 Ekim 2018 - 07:00

Yaklaşık 3 yıldır birlikte müzik yapan ve İngilizce şarkılar yazıp seslendiren Oceans of Noise; vokalde Sertab Erener, gitarda Emre Kula, bas gitarda Eser Ünsalan, keyboard’da Ozan Yılmaz ve davulda Alpar Lü’den oluşuyor. Gücünü kendilerini biraraya getiren sezgisel içgüdüden alan Oceans of Noise, güçlü ve duygusal bir soprano olan vokalisti ile, iyi melodileri biraraya getiren tutkulu müzikleri ile farkediliyor. Sınırlama olmaksızın, amatör bir ruh ile üretim yapan grup, profesyonellik ve deneyimlerini de bu ruh ile birleştirerek eşsiz bir sound ortaya çıkarmayı başarıyor.

oceansofnoiseafis
GRAMMY ÖDÜLLÜ PRODÜKTÖRLE ÇALIŞIYORLAR

Geçtiğimiz yıl Türkiye'nin Oscar adayı olan ‘Ayla’ filmi ile aynı ismi taşıyan şarkı ve İngilizce versiyonu ”Finding White In Black” ile ilk kez müzikseverlerin tanıştığı Oceans of Noise, hemen sonrasında kendi adlarını taşıyan ilk EP’lerini yayınladı.

Prodüktörlüğünü ve mix’lerini bugüne kadar 6 kez Grammy, 1 kez de Latin Grammy Ödülü’ne aday gösterilen usta prodüktör ve müzisyen Joel Hamilton’un üstlendiği bu EP ile İngiltere’de gerçekleşen bir lansman ile sektör ile de buluşan grup, kısa sürede dikkat çekti.

Son güncelleme: 17:19 - 04.10.2018