Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ödülleri ailesine ithaf etti
Ödülleri ailesine ithaf etti
Uluslararası İpekyolu Kısa Film Yarışması'nda 3,5 Lira filmiyle, Boğaziçi Film Festivali'nde Patika filmiyle 'En iyi erkek oyuncu' ödülünü alan Hakan Karsak ''Son derece onur veren bu ödülleri anneme, babama, aileme ve biricik kızıma ithaf ediyorum'' dedi.
Kültür Sanat 27 Şubat 2018 - 09:47

25 yıllık oyunculuk kariyerine 15 sinema filmi, birçok kısa film ve tiyatro sığdıran, şimdilerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde enişte karakterini canlandıran Hakan Karsak, 5. Setem Akademi Uluslararası İpekyolu Kısa Film Yarışması’nda en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı.

Uluslararası İpekyolu Kısa Film Yarışması en iyi erkek oyuncu ödülünün yanı sıra, Fransa’da baş rollerinde oynadığı Patika filmiyle de Boğaziçi Film Festivalinde yine en iyi erkek oyuncu ödülünün de sahibi olan Karsak, Sundance Film Festivali’nde büyük ödülü alan Kelebekler filmindeki rolüyle de adından söz ettirdi.

Karsak ödüllerle ilgili “Son derece onur veren bu ödülleri anneme, babama, aileme ve biricik kızıma ithaf ediyorum” dedi.

Son güncelleme: 14:55 - 27.02.2018