Ödülü Mehmetçik ve Kemal Kılıçdaroğlu’na adadı

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından 'Kariyer Onur Ödülü'ne layık görülen Grup Gündoğarken'in üyesi Burhan Şeşen, şiddetin her türlüsüne karşı olduklarını belirterek, "Bu onur ödülünü Doğu ve Güneydoğu’da şehit olan Mehmetçiklerimiz ve onların cenazesine katılıp saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına alıyoruz” dedi.

Ödülü Mehmetçik ve Kemal Kılıçdaroğlu’na adadı

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü öğrencileri, bu yılki ‘Kariyer Onur Ödülü’nü Grup Gündoğarken’e takdim etti. Geride bıraktıkları 37 yıllık sanat hayatında ‘Rüzgar', ‘Ellerimde Çiçekler', ‘Sen Benim Şarkılarımsın', ‘Sensiz Olmaz', ‘Sarmaş Dolaş’, ‘Dert Olur’ ve ‘Ankara'dan Abim Geldi' gibi klasik şarkılara imza atan Burhan Şeşen ve Gökhan Şeşen, Ataköy Yerleşkesi'nde bulunan Akıngüç Oditoryumu'nda alkışlar eşliğinde ödülü aldı.

‘ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ’

Verilen ödül için öğrencilere teşekkür eden Burhan Şeşen, şiddetin her türlüsüne karşı olduklarını belirterek, “Bu onur ödülünü Doğu ve Güneydoğu'da şehit olan Mehmetçiklerimiz ve onların cenazesine katılıp saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına alıyoruz. Şiddetin her türlüsüne karşıyız” dedi.

‘BU ÖDÜLÜN YERİ BİRAZ DAHA FARKLI’

Grubun usta isimlerinden Gökhan Şeşen de, şöyle dedi: “Her alınan ödül çok değerli tabii ama bu tüm kariyerimiz için verilmiş bir ödül olduğu için yeri biraz daha farklı. Hele de sizin gibi gençlerden bu ödülü almak çok gurur verici. Diğer yandan bu gecenin geliri Yüzümle Mutluyum Derneği'ne bağışlanıyor. Bu açıdan da yaşama duydukları saygı nedeniyle Kariyer Kulübü'ne çok teşekkür ediyoruz.”