Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öğrencilerden Betül Arım’ın kulisine sürpriz ziyaret
Öğrencilerden Betül Arım’ın kulisine sürpriz ziyaret
Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım yaşama sanatını anlattığı tek kişilik gösterisi ‘Dışarda Hiçbir Şey Var’ın birinci yılını Artı Sahne’de kutladı. Sahne öncesi klis ziyaretine gelen öğrencilerle de birinci yılını kutlayan ve pasta kesen Arın, duygulu anlar yaşadı. “Böyle bir sevgi karşısında duygulanmamak elde değil” diyen sanatçı, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kültür Sanat 21 Mart 2018 - 15:09

Tek kişilik bir yaşama sanatı gösterisi olan ‘Dışarıda Hiçbir Şey Var!'da günlük yaşamda özgüvenli, enerjik, coşkulu, üretken ve huzurlu olmanın çok da zor olmadığını seyirciye aktaran Arım, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, anda ve sevgide kalmanın yaşamımızı nasıl değiştirdiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi ve daha pek çok şeyi kendi yaşamından örnekler, hikayeler ve şiirlerle eğlenceli bir dille sergiledi.

Betül Arım'ın, hayatın bütün renklerini kucaklamanın yaşamımızda yaratacağı etkileri, uzun ve sağlıklı yaşamanın, huzurlu, mutlu olmanın kolay ve uygulanabilir yöntemlerini paylaştığı gösterisi, seyircilere keyifli bir deneyim yaşattı. Sahnede anlattıklarıyla güldürürken düşündüren, hayata bakış açımızı bize yeniden sorgulatan, yaşamımızın yaptığımız tercihlerin bir toplamı olduğunu anlatan usta oyuncu hepimizde büyük bir farkındalık oluşmasını sağladı. Oyunun Avrupa turnesi için de teklifler alan Betül Arım sahne sonrası uzun süre coşkuyla ayakta alkışlandı.