Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öğrencilere küçük yaşlardan itibaren sanat sevgisi
Öğrencilere küçük yaşlardan itibaren sanat sevgisi
Ressam Ayşegül Sert ve sanatçı Fatma Işıkcevahir 17 Ocak 2018 tarihinde “Metropol ” teması ile ele alacakları bir ortak sergide eserlerini sergileyecekler. Metropol yaşamını merkeze alarak ürettikleri birbirini tamamlayan eserlerde, metropollerdeki insanların gündelik hayatına olan etkilerini sorguluyorlar. Eserlerinde metropolün hem insanları çeken süslü ışıklı tarafını hem de yalnızlaştıranve karanlık yönlerini anlatıyorlar; maskelerin görünmez kıldığı bireylerin toplumsal kayıtsızlığa doğru itilişini tanımlıyorlar.
Kültür Sanat 2 Ocak 2018 - 10:50

Yapılacak olan sergi Iğdır ilinde bulunan Gülpınar İlk Öğretim okulunun ihtiyacı olan malzemelerin satın alınabilmesi için gerekli bütçeyi toplamak amacıyla düzenleniyor. Bu sergide satılacak olan tüm eserlerin geliri Gülpınar İlkokulu Okul Aile Birliği banka hesabına yatırılacak. Serginin amacı sanat ve okullarımızı birbirlerini bir uyum içinde bir araya getirmek ve okullarımıza sanat ile dokunarak geleceğimize sanat sevgisini ufak yaşlardan itibaren aşılamaktır.
rt4 4t3

Son güncelleme: 13:52 - 02.01.2018