Sözcü Plus Giriş

Okan Bayülgen: Şimdi küçük esnaflığı yaşıyorum

Show Radyo ve Radyo Viva'nın lansman gecesinde konuşan Okan Bayülgen, "Ulusal kanallarda en güzel dönemlerimi yaşadım. Şimdi ise şakayla karışık küçük esnaflığımızı yaşıyoruz. Radyo işininse ayrı bir büyüsü var. Artık izleyicilerle birebir etkileşim halinde olabileceği, canlı, yaşayan bir mekandayım" dedi. 

Güncellenme: 12:10, 06/12/2018
Okan Bayülgen: Şimdi küçük esnaflığı yaşıyorum

3N Medya bünyesine dahil olan Türkiye’nin en köklü radyo kanallarından Show Radyo ve Radyo Viva’nın lansman gecesi Dada Salon’da gerçekleşti. 3N Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven ev sahipliğinde gerçekleştirilen lansman gecesinde sanat, medya ve televizyon dünyasının önemli simaları da hazır bulundu.
dsc_4158
‘ÇAĞDAŞ NESLİN ANAHTARI KADINDIR’

Etkinlik öncesi gecenin aynı zamanda ev sahibesi de olan sanatçı Ebru Yaşar, yıllar sonra radyo mikrofonlarına ”Ebru Yaşar’la Yaşam” adlı programla dönmenin heyecanını yaşadığını söyledi. Yeni yıl için temennilerini de anlatan Yaşar, “Her şeyden öte şiddetten uzak bir yıl olmasını temenni ediyorum.

ebru-yasar-necat-gulseven

Ebru Yaşar ve Necat Gülseven

Kimsenin kimseyi kırmadığı, sevginin şiddete galip geldiği bir yıl olsun istiyorum dedi. Sözlerini Kadın Hakları Günü’nü kutlayarak sonlandıran Yaşar, ”Daha çağdaş ve daha medeni bir neslin anahtarı kadınlardır. Özellikle son yıllarda kız çocuklarımızın eğitim ve öğretimi konusunda çok ciddi adımlar atık. Bu konudaki kararlılığımızdan asla taviz vermememiz gerek” ifadelerini kullandı.

enbe-orkestrasi-2
OKAN BAYÜLGEN’DEN EVLİLİK İTİRAFI

Yaklaşık iki saat süren gecenin finalinde son olarak muhabirlerin sorularını yanıtlayan Okan Bayülgen, “Ulusal kanallarda en güzel dönemlerimi yaşadım. Şimdi ise şakayla karışık küçük esnaflığımızı yaşıyoruz. Radyo işininse ayrı bir büyüsü var. Artık izleyicilerle birebir etkileşim halinde olabileceği, canlı, yaşayan bir mekandayım. İnsanlar bana sürekli ‘Yeniden evlenecek misin?’ diyor. Evlilik benim başarısız olduğum bir alan. Hayatta her alanda başarılı olmanız imkansız. Babalık konusunda ise elimden geleni fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum. Her baba gibi bende evladımla vakit geçirmekten oldukça keyif alıyorum” dedi.

İlginizi ÇekebilirOkan Bayülgen: Seksi tamamıyla bıraktımOkan Bayülgen: Seksi tamamıyla bıraktım