Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Ölü Ozanlar Derneği’ sahnede
‘Ölü Ozanlar Derneği’ sahnede
Tiyatro Kedi’nin sahneye taşıdığı ‘Ölü Ozanlar Derneği’nin prömiyeri sanat dünyasının ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.
Kültür Sanat 5 Nisan 2016 - 15:44

Hakan Altıner'in yönetmenliğini yaptığı “Ölü Ozanlar Derneği” oyunu, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde gerçekleşen prömiyer ile tiyatro severler ve davetlilerle buluştu. Başrolde usta oyuncu Can Gürzap ve genç, yetenekli oyuncuların hayat verdiği “Ölü Ozanlar Derneği” prömiyerine

Aydan Şener, Oya Aydoğan, Haldun Dormen, Ayşe Kökçü, Göksal Kortay, Gülşen Işık, Öykü Gürman, Nükhet Eczacıbaşı, Yalçın Boratap gibi ünlü isimler katıldı.

 

AYAKTA ALKIŞLANDI

“Ölü Ozanlar Derneği” oyununu izleyen seyirciler, oyuncuların muhteşem performansını ayakta alkışladı. Ölü Ozanlar Derneği'ni, Gökçe Biçer oyunlaştırdı, Hakan Altıner sahneye koydu. Yönetmen yardımcılığını Damla Cersioğlu'nun, Dekor/Kostüm Tasarımını Tülin Pural'ın, Işık Tasarımını Kaan Pural'ın, Efekt Tasarımını Akın Dirgen'in üstlendiği oyunda Can Gürzap, Tayfun Yılmaz, Sadi Özen, Efe Yeşilay, Metin Hasgül, Berkay Şanveren, Can Türkdoğan, Emre Çoldur, Mekin Sezer, Enes Daniş, Onur Yaldız, Alev Sezer, Gökhan Dost, İrem Uğural, Banu Batun ve Hande Djavadi rol alıyorlar.