Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ömür Gedik, Khaleesi oldu
Ömür Gedik, Khaleesi oldu
Müzik kariyerine yeni teklisi ‘Gözyaşlarım Anlatır’ ile devam eden Ömür Gedik, fenomen dizi Game of Thrones'taki Khaleesi gibi oldu ve kamera karşısına geçti. 
Kültür Sanat 7 Şubat 2018 - 11:07

Ömür Gedik, Şahsenem’in 90’lı yıllardaki hit şarkısı ‘Gözyaşlarım Anlatır’ ile dinleyicilerin karşısına çıktı. Şarkıya ilginç bir klip çeken Gedik, Game of Thrones’taki Khaleesi oldu.

Diziyi çok sevdiğini söyleyen Ömür Gedik “Khaleesi'ye sadece erkekler değil ben de hayranım. Böyle güçlü, aşka inanan, vicdanlı bir karaktere hayran olmamak elde değil. Sadece dizi ve filmlerde değil gerçek hayatta da bütün kadınların böyle olması en büyük dileğim. Zaten Amerika'da da yeni doğan kız çocuklarının çoğuna artık Khaleesi ismi veriliyor” dedi.

ÜÇ KİLO EK SAÇ

Ünlü reklam yönetmeni Mehmet Ali Arsan yönetmenliğinde çekilen klipte Ömür Gedik'e son günlerin popüler oyuncusu Tuan Tunalı eşlik etti. Sanat yönetmenliğini Melis Göktürk'ün, stil danışmanlığını Büke Göksel'in yaptığı klipte Ömür Gedik'e Khaleesi benzerliği için üç kilo ek saç takıldı. Sonrasında örülen ve çiçeklerle süslenen saçın hazırlıkları beş saat sürdü.

omurgedik2
omurgedik

Son güncelleme: 11:11 - 07.02.2018