Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Onno Tunç’un eserleri korunmaya alındı
Onno Tunç’un eserleri korunmaya alındı
Ülkemizin popüler müzik tarihinde bir çığır açan unutulmaz müzisyen Onno Tunç’un her biri hafızalarımızda çok özel birer yer edinen eserleri artık dünya çapında Universal Music Publishing Group tarafından temsil edilecek.
Kültür Sanat 3 Temmuz 2017 - 12:16

1996 yılında aramızdan ayrılan değerli besteci ve aranjörün kızları Selin Tunç ve Ayda Tunç münhasır edisyon anlaşmasını geçen hafta İstanbul'da birlikte imzaladılar. Universal Music Publishing Türkiye ofisinden yapılan açıklamada “Sen Ağlama, Hadi Bakalım, Yeniden Sev, Değer mi Hiç?, Şinanay, Ünzile, Haydi Gel Benimle Ol, Sultan Süleyman, Geri Dön, Gir Kanıma, Yalnızca Sitem gibi benzersiz bestelerini büyük bir gururla temsil edeceğimiz Onno Tunç'u bu vesileyle bir kere daha özlem ve saygıyla anıyoruz” denildi.

ARTO TUNÇBOYACIYAN VE SELDA BAĞCAN DA ORADA

Onno Tunç'un kardeşi değerli müzisyen ve şarkı yazarı Arto Tunçboyacıyan ve Selda Bağcan da Universal Music Publishing Group ile anlaşmalı bir eser sahibi.