Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Önümüzdeki haftanın etkinlikleri
Önümüzdeki haftanın etkinlikleri
Kültür Sanat 18 Şubat 2018 - 04:16

Cem Adrian Başkent'te 

cem-adrian

– 23 Şubat'ta Ankara'daki Jolly Joker'de Cem Adrian sahne alacak. Cuma akşamını keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, 22.00'de Adrian'ın şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Bursa'da Doğulu rüzgarı

kenan-dogulu

– Bütün haftanın yorgunluğunu atmak için cuma akşamına yakışır bir eğlence arıyorsanız, Kenan Doğulu'nun 23 Şubat'ta Bursa'daki performansını kaçırmayın. 22.00'de Jolly Joker'deki konserinde sanatçı, eğlenceli repertuvarıyla davetlilere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Romantik şarkılara doyacaksınız

f95a5021-3000x2000

– Son zamanlarda farklı yorumu ve romantik şarkılarıyla dikkat çeken İlyas Yalçıntaş, gelecek hafta perşembe günü Adana'daki Hayal Kahvesi'nde sevenleriyle buluşacak. Konser 22.00'de başlayacak.

Tangodan valse…

tango

– Başkent, 21 Şubat'ta dans dolu bir akşama imza atacak. Ankara'daki Mozarthaus Sanat ve Konser Evi'nde düzenlenecek ‘Tangolar ve Valslerle Bir Akşam' 20.00'de başlayacak.

Köklere yolculuk

yanik

– İzmir Devlet Tiyatrosu Konak Sahnesi'nde gelecek hafta perşembe günü ‘Yanık' adlı oyun sahnelenecek. Oyunda, bir kişinin ailesine bıraktığı vasiyetle köklere doğru çıkılan yolculuk anlatılıyor.