Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oprah Winfrey’den ABD Başkan adaylığıyla ilgili açıklama
Oprah Winfrey’den ABD Başkan adaylığıyla ilgili açıklama
75. Altın Küre Ödülleri'ndeki konuşmasından dolayı önümüzdeki dönem ABD Başkanlığına aday olmaya hazırlandığı iddia edilen ABD'li yıldız Oprah Winfrey bir açıklama yaptı ve "Başkanlık benim ilgilendiğim bir şey değil. Bu benim DNA'mda yok" dedi.
Kültür Sanat 26 Ocak 2018 - 15:48

ABD’li televizyon yıldızı Oprah Winfrey, InStyle dergisine yaptığı açıklamada “ABD Başkan adayı olacak” iddialarına yanıt verdi. “Her zaman neleri yapabileceğimi ve neleri yapamayacağımi bilmek konusunda kendime güvenmişimdir” diyen Winfrey, başkanlıkla ilgili iddiaları reddederek, “Başkanlık ilgilendiğim bir şey değil. Bu benim DNA’mda yok” açıklamasını yaptı.

ABD’nin en zengin iş kadınlarından biris olan 63 yaşındaki Winfrey’in ABD Başkan adayı olacağına dair iddialar, sevenlerinde heyecan yaratmıştı.

TRUMP HEMEN MEYDAN OKUDU

ABD Başkanı Donald Trump ise 2020 seçimlerinde başkanlığa aday olacağı iddia edilen ünlü sunucu Oprah Winfrey’le ilgili “Oprah'ı yenerim. Oprah çok eğlenceli olur” demişti.