Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oscar and The Wolf, Uniq Açıkhava Sahnesi’nde
Oscar and The Wolf, Uniq Açıkhava Sahnesi’nde
Belçikalı indie pop grubu Oscar And The Wolf, bu kez geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Infinity” albümü sonrasında 22 Eylül'de Uniq Açıkhava Sahnesi'ni taçlandırmaya geliyor.
Kültür Sanat 17 Eylül 2018 - 07:56

Bu ziyaretin sonrasında ise, 5 Ekim gecesi, ilk kez İzmir Arena’da İzmirli müzikseverler ile buluşacak. 6-7  Ekim’de Eskişehir’de gerçekleşecek Old Town festivalde ise Duman ile sahne alacak. Oscar and the Wolf, Montreux Jazz, The Great Escape, Rock Werchter, Tomorrowland gibi uluslararası festivallerde sahne aldı. Melankolik parçaları Max Colombie'nin özgün vokali etrafında şekillenen grubun 2013 yılında çıkardığı “Orange Sky” single'ı ile dünya çapında bilinirlik kazandı. İki yıllık turnenin ardından, 2014'te ilk albümleri “Entity”i yayınladı. Grup; Brian Eno, Florence and the Machine gibi önemli isimlerle çalışan Leo Abrahams'ın da katkıda bulunduğu “Entity” albümüyle Belçika listelerinde zirveye yerleşti.

Son güncelleme: 14:58 - 17.09.2018