Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oscar heykelciğini çaldı, kendisi kazanmış gibi fotoğraf çektirdi!
Oscar heykelciğini çaldı, kendisi kazanmış gibi fotoğraf çektirdi!
90. Oscar ödül töreninde Missouri Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (Ebbing Missouri dışındaki üç reklam panosu) filmiyle en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Frances McDormand’ın altın Oscar heykelciği, tören sonrası kutlamada çalındı. Adı Terry Bryant olarak açıklanan hırsız Oscar heykelciği ile fotoğraflar bile çektirdi. Hırsız, izlenen video görüntüleri sonrasında yakalandı.
Kültür Sanat 6 Mart 2018 - 11:53

Oscar heykelciğini kazandığı gün çaldırdı! ‘Ebbing Missouri dışındaki üç reklam panosu’ filmiyle en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Frances McDormand kazandığı Oscar heykelciğini düzenlenen partide çaldırdı. İşte ayrıntılar…

Adı Terry Bryant olarak açıklanan şahısın Oscar'la birlikte video çekip paylaştığı ortaya çıktı. Ödülü öpen Bryant, Oscar'ı kazanmış gibi davrandı hatta çevresindekilerle fotoğraf bile çektirdi.

calintioscarheykelcigiic

Oscar heykelciğini çalarak alandan ayrılmak isteyen şahsı bir fotoğrafçı fark etti. Güvenliğin müdahalesiyle yakalanan hırsız gözaltına alındı.

calintioscarheykelcigiic1

Oscar hırsızı Bryant'ın ödül sonrası yemeklerinin verildiği restoranda çalıştığı belirtildi. Altın heykelcik ise sahibi Frances McDormand'a teslim edildi.