Öteki Taraf’ın yıldızları SÖZCÜ’ye konuştu: ‘Çekimler bitince üzüldük’

Bu hafta vizyona girmeye hazırlanan Öteki Taraf'ın yıldız isimleri Sinefilm Rehberi sunucusu Aytaç Akyurt’un sorularını yanıtladı. Röportaj sırasında mikrofonu kapan filmin başrolleri Aslı Enver ve Meryem Uzerli, eğlenceli görüntüler verdi. Özcan Deniz, filmle ilgili "İki kontrast yaratmam gerekiyordu. Güçlü kadın, naif kadın" diyerek, Aslı Enver ve Meryem Uzerli'nin buna çok uygun olduğunu anlattı. 

Öteki Taraf’ın yıldızları SÖZCÜ’ye konuştu: ‘Çekimler bitince üzüldük’

Öteki Taraf’ın yıldızları Aslı Enver, Meryem Uzerli ve Özcan Deniz, Aytaç Aykurt’un sorularına cevap verdi. Aslı Enver karakteriyle ilgili, “Özcan anlattığında çok ikna ediciydi” derken, Meryem Uzerli, filmin bitmesine çok üzüldüklerini söyledi.

Aslı Enver, “İstanbullu Gelin’de şarkı söylüyorsunuz, yakında bir single düşünüyor musunuz” sorusuna, “Hayır, düşünmüyorum” dedi. Murat Boz’un oyunculuğu için ise, “Çabasını çok takdir ediyorum. Beğeniyorum” yorumunu yaptı.

‘ASLI NAİF, MERYEM GÜÇLÜ BİR KARAKTER’

Özcan Deniz, “Buna gelecek insanlar, izleyecek, çıkacak ‘git’ ya da ‘gitme’ diyecekler” dedi. Aslı Enver ve Meryem Uzerli’nin kalibrelerinin çok yüksek olduğunu anlatan Deniz, “İki kontrast yaratmam gerekiyordu. Güçlü kadın, naif kadın. Bunlar sosyal hayatlarında da halk tarafında öyle biliniyorlar. Aslı, naif bir kadın. Aileden birisi olarak kabul ettiği, evimizin kızı diye sevdiği bir karakter. Meryem ise bütün dünyayı dolaşan, sürekli kendi ayakları üzerinde olması gerektiğini halka da söyleyen, tek başına çocuk büyüten bir karakter. Bu iki karakter sosyal hayatta böyle biliniyor. Filmde de bu kontrasta ihtiyacım vardı” dedi.

BİR ALBÜM YAPACAĞIM

Deniz, Sevimli Tehlike’nin devamı Beladan Bela’Ya projesi olduğunu, “Uçuk kaçık bir şey yapmak istiyoruz. Devamı bambaşka olacak” açıklamasını yaptı. Albüm çalışmasıyla ilgili ise, “Müziğe kapıyı kapatmış değilim. İçim boş şu anda. Dolmaya başladığında bir albüm yapacağım” dedi.

İŞTE AYTAÇ AKYURT’UN EĞLENCELİ RÖPORTAJI…

Kamera: Kubilay Altuğ

'Öteki Taraf' ne zaman vizyona giriyor? Özcan Deniz iki güzel arasında İlginizi Çekebilir 'Öteki Taraf' ne zaman vizyona giriyor? Özcan Deniz iki güzel arasında Meryem Uzerli ve Aslı Enver yeni filmlerinin setinden paylaştı İlginizi Çekebilir Meryem Uzerli ve Aslı Enver yeni filmlerinin setinden paylaştı Murat Boz'dan sevgilisi Aslı Enver'e destek: 'Benimki döktürmüş yine' İlginizi Çekebilir Murat Boz'dan sevgilisi Aslı Enver'e destek: 'Benimki döktürmüş yine'