Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Otizmlilere sürrealist bir destek
Otizmlilere sürrealist bir destek
Mehmet Gazioğlu’nun cep telefonunun sanatla daha değerli hale geldiği düşüncesinden yola çıktığı ilk kişisel sergisi 'Sürrealist'in Rüyası', 4 Mayıs'ta Soho House Chancery'nde sanatseverlerle buluşacak. 
Kültür Sanat 25 Nisan 2017 - 13:07

Türkiye'nin en eski demir-çelik üreticilerinden Gazioğlu ailesinin dördüncü kuşak yöneticisi Mehmet Gazioğlu, ‘Sürrealist’in Rüyası’ isimli sergisinde sürreal atmosferle hayatın derin anlamını harmanlaştırıyor. Deneme çekimleri ve düzenlemeler ile başladığı çalışmalarını dört ay gibi kısa bir sürede tamamlayan Gazioğlu, eserlerini Eminönü, Balat, Galata gibi İstanbul'un tarih öncesine dayanan semtlerinde oluşturdu. Profesyonel kameralar ile yapılan çekimler, cep telefonu ile düzenlendi ve günlük hayatta sanata da zaman bulabileceği gösterildi.

mehmet-gazioglu-4TOHUM OTİZM VAKFI’NA DESTEK
Fotoğraf seçkisinde, hayata sürrealist bakmayı en güzel şekilde başaran otizmli çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunmak adına Tohum Otizm Vakfı ile bir işbirliğine gidildi. ‘Sürrealist'in Rüyası’ sergi gösteriminden elde edilecek gelirin bir kısmının Tohum Otizm Vakfı'na bağışlanacağı gösterimde sürrealizm sosyal sorumluluk ile bir araya geliyor.