Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Patron’ Emek Sahnesi’nde
‘Patron’ Emek Sahnesi’nde
Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldığı 'Patron' isimli oyun, 8 Nisan Cumartesi akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşacak
Kültür Sanat 3 Nisan 2017 - 10:15

Tiyatro Şenay'ın, iki ünlü oyuncu Cemal Hünal ve Onur Şenay'ı tiyatro sahnesinde buluşturan yeni oyunu ‘Patron’, kara komedi bir mafya hikayesini sahneye taşıyor.

patron3

Bir yol macerası olan oyunda; çocukluk arkadaşı iki kafadar Sadık (Cemal Hünal) ve Okan (Onur Şenay), Patron adını verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar. Patron'un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler, fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ederler. Patron'un gazabından çok korkan iki kafadar, Patron'a gidip durumu kendi ağızlarından anlatmak isterler.

2

Jason Milligan'ın yazdığı, Türkçe çevirisini Cemal Hünal'ın yaptığı ‘Patron’un yönetmenliğini de Hünal üstleniyor. Müzik ve ses efektlerini Gülhan Eralp'ın büyük bir titizlikle hazırladığı, ışık tasarımını Cengiz Orhonlu'nun, dekor tasarımını Onur Şenay'ın yaptığı oyunun afiş fotoğraflarını Fethi Karaduman çekerken, afişi ise Berkcan Okar tasarladı.

 

Son güncelleme: 10:18 - 03.04.2017