Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pazar konserinin konuğu Göksel
Pazar konserinin konuğu Göksel
Göksel, İBB Cemal Reşit Rey sahnesinde 29 Nisan Pazar günü sevenleriyle bir araya gelecek. 
Kültür Sanat 16 Nisan 2018 - 10:32

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü bünyesindeki Cemal Reşit Rey Konser Salonu (CRR), bu hafta kaçırılmayacak programlarla müzikseverleri bekliyor. Folk-elektronik müzikleri, sıra dışı vokal anlayışı ile dikkat çeken şarkıcı ve söz yazarı Yasmine Hamdan, 24 Nisan akşamı İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda sahne alacak. Konser saat 20.00'de başlayacak.

KADRİ ŞENÇALAR ANILACAK

Müziğin Ustaları konserinde bu ay; Türk müziğinin, yakın dönem önemli bestecilerinden Kadri Şençalar, 27 Nisan Cuma İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yâd edilecek. Saat 20.00'de başlayacak konserde sanatçının unutulmaz bestelerini Çiğdem Yarkın, Bekir Ünlüataer, Ayşen Birgör ve Dilek Türkan seslendirecek. Renaud Garcia-Fons, ‘World String Octet’ projesinin dünya prömiyerini, 28 Nisan Cumartesi akşamı, İBB Kültür Daire Başkanlığı ev sahipliğinde CRR sahnesinde gerçekleştirecek. İBB Cemal Reşit Rey sahnesinde, 29 Nisan Pazar saat 14.00'te başlayacak olan İstanbul'da Pazar Konserleri'nin bu ayki ikinci konuğu Göksel olacak.

HABER VE FOTOĞRAF: İHA

Son güncelleme: 11:07 - 16.04.2018