Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Psikodiyet, ‘ruhunuz neden aç’ sorusunu soruyor
Psikodiyet, ‘ruhunuz neden aç’ sorusunu soruyor
Uzm. Psk. Senem Eke Yıldız'ın kaleme aldığı ve Cinius Yayınevi etiketiyle raflardaki yerini alan Psikodiyet, beslenme problemleri olan ve bu problemin altında yatan gerçek nedenleri bulmak isteyip psikodrama grup terapisine katılan 8 kişinin terapi sürecini anlatıyor.
Kültür Sanat 1 Haziran 2018 - 10:09

‘Ruhunuz Neden Aç?’ sorusunu soran Psikodiyet, okurları grup terapistine katılan 8 kişinin ruhlarının neden ve neye aç olduğunu keşfetmek için 10 hafta sürecek olan bir terapi yolculuğuna çıkarıyor.

Hiç tahmin etmedikleri, daha önce deneyimlemedikleri bu süreç onları karanlıkta kalmış yanlarıyla yüzleşen kişiler, yavaş ama emin adımlarla hem fiziksel hem de duygusal ağırlıklarından kurtularak ‘yaşamın içinde yer almaya’ başlıyorlar. Onlar gelişip değişirken bu cesur diyetisyen ve psikolog da eşlik ediyor.

Psikodiyet, hem onların iç seslerine hem de grup üyelerinin beslenme problemlerinin altında yatan şaşırtıcı, bir o kadar da etkileyici psikolojik süreçlere tanık ediyor.

psikodiyet
Son güncelleme: 14:17 - 01.06.2018