Quentin Tarantino, şimdiye kadar yapılmış en iyi filmi seçti

Ucuz Roman (Pulp Fiction), Kill Bill, Rezervuar Köpekleri (Reservoir Dogs), Bir Zamanlar... Hollywood'da (Once Upon A Time In Hollywood) gibi filmlerle beyaz perdeye iz bırakan ünlü yönetmen Quentin Tarantino, katıldığı bir podcast'te kendisine göre gelmiş geçmiş en iyi filmi açıkladı.

Quentin Tarantino, şimdiye kadar yapılmış en iyi filmi seçti

Hollywood’daki bir sonraki projesi merakla beklenen Quentin Tarantino, katıldığı podcast’te yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Ünlü yönetmen, şimdiye kadar yapılmış en iyi film sorulduğunda bir başka usta yönetmeni işaret etti.

Tarantino’ya göre; Steven Spielberg şimdiye kadar yapılmış en büyük filmi yaptı. Spielberg’ün, Türkiye’de Denizin Dişleri ismiyle 1975’te gösterime giren klasiği “Jaws” Tarantino’nun en hayran kaldığı film.

Tarantino, filmin iyi yönetilmiş bir film olduğunu söylüyor.

Spielberg’ün klasiği, daha önce de pek çok defa ünlü isimler ve eleştirmenler tarafından örnek gösterilmişti.

Joker filminin devamı için vizyon tarihi belli oldu İlginizi Çekebilir Joker filminin devamı için vizyon tarihi belli oldu İptal edilen Batgirl'ün başrol oyuncusu Leslie Grace sessizliğini bozdu İlginizi Çekebilir İptal edilen Batgirl'ün başrol oyuncusu Leslie Grace sessizliğini bozdu Stranger Things, izlenme sayılarında Squid Game'i geçemedi İlginizi Çekebilir Stranger Things, izlenme sayılarında Squid Game'i geçemedi
Loading...